- GP BATTERIES

Цена
€5 76 / 11 27 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
- Акумулаторните батерии на GP са идеални за цифрови фотоапарати.
- Те са екологични, с възможността да се зареждат до 300 пъти.
- Номинално напрежение 3.7V
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Акумулаторните батерии на GP са идеални за цифрови фотоапарати.
- Те са екологични, с възможността да се зареждат до 300 пъти.
- Номинално напрежение 3.7V
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | GP 18650 3,7V 2600 mAh |
| Батерия/Акумулатор формат | GP 18650 3,7V 2600 mAh |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Lithium Ion |
| Технология батерия | Lithium Ion |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Химически състав | Lithium-Ion |
| Волтаж | 3.7 V |
| Волтаж | 3.7 V |
| Капацитет | 2600 mAh |
| Капацитет | 2600 mAh |
| Размери (мм) | 18.8 x 71mm |
| Размери (мм) | 18.8 x 71mm |
| Брой в опаковка | 1 |
| Брой в опаковка | 1 |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 2600 mAh |
| Напрежение (V) | 3.7 |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Съвместимо устройство | Смартфон |
| Съвместимо устройство | Таблет |
| Съвместимо устройство | DECT телефон |
| Съвместимо устройство | Класически телефон |
| Съвместимо устройство | Дигитални камери |
| Съвместимо устройство | Гейминг контролери |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Съвместимо устройство | GPS устройства |
| Съвместимо устройство | MP3 плейъри |
| Съвместимо устройство | Смарт домашни устройства |
| Съвместимо устройство | Часовници |
| Съвместимо устройство | Цифрови фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Преносими касетофони |
| Съвместимо устройство | PDA устройства |
| Съвместимо устройство | Ръчни игри |
| Съвместимо устройство | Преносими CD плейъри |
| Съвместимо устройство | Преносими компютри |
| Съвместимо устройство | Игрови системи |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки |
| Съвместимо устройство | Ръчни GPS устройства |
| Съвместимо устройство | LED светлини |
| Съвместимо устройство | Звънци |
| Съвместимо устройство | Факли |
| Съвместимо устройство | Безжични джаджи |
| Съвместимо устройство | R/C играчки |
| Съвместимо устройство | Контролер за Xbox |
| Съвместимо устройство | Винтоверт |
| Съвместимо устройство | Калкулатори |
| Съвместимо устройство | PLC контролер |
| Съвместимо устройство | Ключодържатели |
| Съвместимо устройство | Поливна система |
| Съвместимо устройство | Градинска техника |
| Съвместимо устройство | Безжични слушалки |
| Съвместимо устройство | Фотоапарати |
| Съвместимо устройство | Радиоприемници |
| Съвместимо устройство | Баркод скенер |
| Съвместимо устройство | Медицински устройства |
| Съвместимо устройство | Електронни цигари |
| Съвместимо устройство | Аларми |
| Съвместимо устройство | Индустриално оборудване |
| Съвместимо устройство | Детектори за дим |
| Съвместимо устройство | Мултиметри |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 9.62 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.03кг |
Акумулаторна батерия GP 18650, 2600mAh, Li-ion
Захранвайте устройствата си с висока консумация с акумулаторната батерия GP 18650 с капацитет 2600mAh. Проектирана за дълготрайна работа, тя осигурява надеждна енергия за фенерчета, електроинструменти и електронни джаджи.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 2600mAh осигурява удължено време на работа.
- Многократно зареждане — Спестете пари и намалете отпадъците с до 500 цикъла на зареждане.
- Безопасна и надеждна — Вградена защита срещу презареждане, прекомерно разреждане и късо съединение.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | GP 18650 |
| Капацитет | 2600mAh |
| Напрежение | 3.7V |
| Тип батерия | Li-ion |
| Енергия | 9.62Wh |
| Гаранция | 12 месеца |
Какво има в кутията
- 1x Батерия GP 18650
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





